Harmony Audio Case HCSTAND36 DJ 36" x 33" Fold Out Station Stand Compatible with Full Size Coffin
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
  • DIMENSIONS: With assembled overall dimensions of 34" x 36" x 18-1/8", folded dimensions of 33-1/8" x 36-1/4" x 3-1/4", and a lower shelf measuring 31-1/2" x 17-1/2", this stand offers versatility and ample workspace.